ARCHITEKT   KRAJOBRAZU

mgr inż. Joanna Niewiadomska - Majewicz    tel. 660 908 713

CALLISTO - KOSTKA BRUKOWA  PPHU CALLISTO jest dystrybutorem kostki brukowej największych i firm produkujących galanterię betonową Bruk-bet, Libet, Jadar. Wyroby charakteryzują się najwyższą  jakością pod każdym względem, stanowią wyjątkowo bogatą ofertę w zakresie przeznaczenia, asortymentu, wzornictwa oraz kolorystyki. Oferują także materiały budowlane ceramiczne, ścienne i stropowe, firma zajmuję się także sprzedażą, montażem i serwisem systemów monitoringu. 

http://www.pphu-callisto.pl/


RAWA-MET - OGRODZENIA
Producent nierdzewnych balustrad, kutych ogrodzeń; dystrybutor bram garażowych Krispol i Polbram oraz automatyki do bram Faac, Nice, Came.

 http://rawa-met.com.pl
TARASY DREWNIANE I KOMPOZYTOWE


Od ponad 20 lat zajmuje się głównie tematami związanymi z podłogami i posadzkami zarówno w zakresie handlu materiałami podłogowymi, jak również montażu. Szczególne miejsce w ofercie poświęcone jest tarasom drewnianym i kompozytowym – bezpośrednim importer i przedstawiciel na Polskę wielu ciekawych rozwiązań w tym zakresie.   

http://podlogiposadzki.pl/Jurajskie centrum budownictwa jednorodzinnego - Domek na Jurze


Pięknie urządzone mieszkanie, dobrze zaprojektowany dom z ogrodem, to marzenie każdego z nas. Budowanie, remontowanie, urządzanie własnego "domku na Jurze" to niewątpliwie poważny krok wymagający wielu przemyśleń i trafnych inwestycji. Tworząc Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego pragniemy pomóc każdemu inwestorowi w wyborze odpowiedniej firmy czy fachowca na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Działamy głównie na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej skupiając wokół naszego programu firmy i fachowców z najbliższej okolicy.

http://domeknajurze.pl